Przewoźnicy autokarowi Wrocław

Nie wszyscy przewoźnicy autokarowi z Wrocławia posiadają tak nowoczesne pojazdy, jak WROCEK – TRAVEL. Firma dokłada wszelkich starań, aby ich minibusy, autokary i autobusy były stale kontrolowane przez mechaników, co znacznie podnosi bezpieczeństwo podróżowania. Dodatkowo w firmie pracują jedynie najlepsi kierowcy z dużym doświadczeniem zawodowym, które pozwala im na przewożenie kilkudziesięciu pasażerów nie tylko po polskich, ale również europejskich drogach. Ich kwalifikacje są potwierdzone certyfikatami oraz upoważnieniami wydawanymi przez organizacje kontrolujące kierowców.

Polecany przewoźnik autokarowy

WROCEK – TRAVEL jest polecaną firmą przewozową, która nie tylko zapewnia profesjonalne usługi na długich trasach, ale również tych krótszych. Wielu klientów decyduje się na ich wynajęcie w celu przewozu gości weselnych. Na wyposażeniu floty znajduje się:

Każdy z nich jest zawsze dokładnie sprawdzany przed wyjazdem pod względem sprawności technicznej, aby zagwarantować wysoki standard podróżowania i bezpieczeństwo. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia pełnego opisu każdego z pojazdu na stronie wrocektravel.pl.

Stałe współprace WROCEK – TRAVEL

Oferta wrocławskiej firmy jest kierowana nie tylko do mieszkańców miasta, ale również okolicznych miejscowości. Każdy, kto potrzebuje profesjonalnych usług przewozowych, powinien szczegółowo zapoznać się z informacji podanymi na ich oficjalnej stronie internetowej. Można tam znaleźć również cennik oraz opis każdego z pojazdów całej floty.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Regały magazynowe producent

Regały magazynowe producent

Przechowywanie paliwa w bezpiecznych zbiornikach Tango Oil

Przechowywanie paliwa w bezpiecznych zbiornikach Tango Oil

Charakterystyka szaf skrytkowych

Charakterystyka szaf skrytkowych

Kraków przeprowadzki

Kraków przeprowadzki

Potrzebujesz transportu w Warszawie?

Potrzebujesz transportu w Warszawie?