Pasat Charter: Czartery jachtów – Baleary i Majorka

Majorka przez wielu turystów na świecie określona została prawdziwym rajem na Ziemi. Lazurowa woda, tętniące życiem kurorty, piaszczyste plaże – to tylko część atrakcji, jakie oferuje to miejsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób uwielbiających nadmorskie klimaty, firma Pasat Charter przygotowała czarter jachtu na Baleary. Dzięki niemu można podziwiać niezwykłe uroki tej słonecznej, hiszpańskiej wyspy.

To także bogate dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe. Na Majorce znajduje się zachwycająca, zabytkowa katedra Le Seu okrzyknięta przez wielu najpiękniejszą z budowli. Obrazuje ona różnorodność stylów i jest obowiązkowym miejscem na mapie wszystkich turystów. Ponadto, jedną z największych atrakcji jest „Jaskinia Smocza” skrywająca w sobie największe, podziemne jezioro Europy, a także muzeum Chopina przebywającego w tym kraju podczas leczenia. Nie należy zapominać również, że Majorka jest największa w archipelagu Balearów, dlatego warto poświęcić czas na jej opłynięcie. Majorka jest odpowiednim miejscem dla każdego – zarówno dla zwolenników zwiedzania, jak i miłośników nocnego życia. Dzięki jej lokalizacji, w łatwy sposób można odwiedzić również otaczające ją wyspy.

Aby zobrazować sobie trasę bez wątpienia jednej z najbardziej niezapomnianych podróży, należy zapoznać się z dostępnymi szlakami. Informacje na temat możliwego do wynajęcia jachtu, jego charakterystyka, a także wolne terminy umieszczone zostały na stronie internetowej http://www.pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/hiszpania-majorka.html. Poza Balearami, można skorzystać z czarteru jachtów w Chorwacji, Grecji, Polsce, Słowenii, Włoszech, a także na Karaibach, Kubie, Seszelach oraz wielu innych akwenach wodnych.

Pasat Charter

  • Czartery jachtów

Pasat Charter
Żeromskiego 1a
84-120 Władysławowo
tel. +48 795 263 071

Zobacz także:

Cennik przewodnika po Warszawie

Cennik przewodnika po Warszawie

Poznaj ofertę wycieczek do Francji przygotowaną przez Wycieczkownię!

Poznaj ofertę wycieczek do Francji przygotowaną przez Wycieczkownię!

Przewodnik po Toruniu

Przewodnik po Toruniu